info@progredis.com.ua
+38 044 585 27 85

Progredis. Про компанію

Компанія Progredis – це український експортер зернових з досвідом міжнародної торгівлі більш ніж 7 років. Компанія була заснована у 2008 році та почала динамічно розвиватися, набуваючи успіхів на внутрішньому ринку, та за його межами. Зараз ми експортуємо зернову продукцію прямим клієнтам, але у той самий час активно співпрацюємо з великими міжнародними трейдерами, такими як Noble, Louis Dreyfus, BTG, Nibulon та ін.

Найчастіше ми експортуємо кукурудзу, продовольчу та фуражну пшеницю, ячмінь. Також Progredis постачає на експорт сою, рапс та інші зернові культури. Зараз ми прагнемо розширяти напрями діяльності – ми розвиваємо торгівлю цукром, соняшниковою олією, пшеничною мукою та іншою продукцією.

Ми постачаємо зернову продукцію з усіх регіонів України та працюємо загалом з більш ніж 35 000 господарств. Середня місячна можливість відвантажень – 5000 тон товару. Постачання здійснюються усіма видами транспорту – залізничним, морським, автомобільним.

Компанія Progredis постійно розширяє коло країн, в які експортує українські зернові, та прагне встановлювати довгострокові партнерські взіємовідносини з нашими клієнтами. Наша мета сьогодні – посилення наших позицій на ринках ниших прямих споживачів в Європі, Азії та Африці.

Карта поставок